DRUM.bg

Новини

БСП определи водачите на листи за предстоящите избори

БСП определи водачите на листи за предстоящите избори
август 16
18:15 2014

[xyz-ihs snippet=“Adsense“]

БСП определи водачите на листи за предстоящите предсрочни парламентарни избори на 5 октомври без водачите за Благоевградския и Габровския избирателни райони, предаде Агенция „Фокус”. За първи изборен район – Благоевград – номинацията за Кристиян Вигенин не е била приета. За cедми изборен район – Габрово – номинацията не е била обсъдена, тъй като предлаганият Йордан Стойков е в кома след пътен инцидент. Решенията бяха взети на заседание на Националния партиен съвет на ул. „Позитано”, 20 в София. 
За водачи на листите са потвърдени, както следва:
Втори изборен район – Бургаски (14 мандата) – Петър Кънев;
Трети изборен район – Варненски (15 мандата) – Ангел Найденов;
Четвърти изборен район – Великотърновски (8 мандата) – Марияна Бояджиева;
Пети изборен район – Видински (4 мандата) – Михаил Миков;
Шести изборен район – Врачански (6 мандата) – Георги Божинов;
Осми изборен район – Добрички (6 мандата) – Светла Бъчварова;
Девети изборен район – Кърджалийски (5 мандата) – Милко Багдасаров;
Десети изборен район – Кюстендилски (4 мандата) – Мая Манолова;
Единадесети изборен район – Ловешки (5 мандата) – Димитър Горов;
Дванадесети изборен район – Монтански (5 мандата) – Емил Райнов;
Тринадесети изборен район – Пазарджишки (9 мандата) – Янаки Стоилов;
Четиринадесети изборен район – Пернишки (4 мандата) – Валери Жаблянов;
Петнадесети изборен район – Плевенски (9 мандата) – Румен Гечев;
Шестнадесети изборен район – Пловдив – град (11 мандата) – Георги Търновалийски;
Седемнадесети изборен район – Пловдив област (11 мандата) – Димитър Дъбов;
Осемнадесети изборен район – Разградски (4 мандата) – Стоян Ненчев;
Деветнадесети изборен район – Русенски (8 мандата) – Христо Белоев;
Двадесети изборен район – Силистренски (4 мандата) – Антон Кутев;
Двадесет и първи изборен район – Сливенски (6 мандата) – Таско Ерменков;
Двадесет и втори изборен район – Смолянски (4 мандата) – Дора Янкова;
Двадесет и трети изборен район – София (16 мандата) – Жельо Бойчев;
Двадесет и четвърти изборен район – София (12 мандата) – Стефан Данаилов;
Двадесет и пети изборен район – София (14 мандата) – Михаил Миков;
Двадесет и шести изборен район – София област (8 мандата) – Корнелия Нинова;
Двадесет и седми изборен район – Старозагорски (11 мандата) – Драгомир Стойнев;
Двадесет и осми изборен район – Търговищки (4 мандата) – Явор Куюмджиев;
Двадесет и девети изборен район – Хасковски (8 мандата) – Чавдар Георгиев;
Тридесети изборен район – Шуменски (6 мандата) – Иван Иванов;
Тридесет и първи изборен район – Ямболски (4 мандата) – Атанас Мерджанов.

0 Коментара

Все още няма коментари!

Няма коментари в момента, искате ли да добавите един?

Напиши коментар

Напиши коментар

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Реклама

Хороскоп

Хороскоп за 23 октомври 2017
Хороскопи от astro5.net

Последвайте ни в Google+

Харесайте ни във Facebook